16 квітня 2019

В суботу 13 квітня відбулося останнє в цьому навчальному році заняття в Школі Європейських Мов під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко та ст. викладача Антоніни Чепелюк.

З листопада по квітень бажаючі мали змогу безкоштовно займатися англійською, іспанською та німецькою мовами. Школу відвідували як учні молодших класів, старшої школи, так і дорослі люди. Заняття проводили студенти 4 курсу спеціалізації Переклад: Тетяна Попова, Анастасія Маяка, Максим Шишкін, Карина Мельникова та Мішель Аларкон. Кожне заняття було проведено з використанням сучасних технологій, цікавих завдань в ігровій формі та у неформатній обстановці.

Під час роботи ШЄМ відвідувачі знайшли нових друзів, поговорили зі студентами про університетське й шкільне життя, розширили свої лінгвокраєзнавчі знання. На останньому занятті найактивніші учні отримали дипломи про успішне закінчення ШЄМ.

Запрошуємо всіх бажаючих поглиблювати свої знання з іноземних мов наступного року!

Лариса Дегтярьова,
ст. викладач кафедри ГФ