12 квітня 2019

В рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» 11 квітня 2019 року було проведено методичний семінар «Сучасні стандарти подання наукових здобутків до міжнародних наукометричних баз даних». Захід відбувся на кафедрі германської філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету.

Семінар було організовано Українською спілкою германістів вищої школи спільно з Українською асоціацією дослідників освіти. З презентацією виступила к.пед.н., ст. викладач кафедри ГФ Алла Красуля. Тематика доповіді охоплювала такі актуальні питання як: вимоги до підготовки академічних публікацій, можливості опублікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних, співпраця з роботодавцями. В кінці заходу учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали консультації з питань залучення до проектів УАДО.