18 березня 2019

15 березня відбулася церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу віршів та художнього перекладу Alter Ego, що всьоме проводився кафедрою германської філології СумДУ – керівник доц., канд. філол наук Олена Ємельянова - та студентська конференція за результатами викладацької практики – керівник. ст. викл. кафедри ГФ Антоніна Чепелюк.

Визначали переможців у конкурсі Alter Ego  у 4 номінаціях, а саме: вірші українською мовою, художні переклади з англійської та німецької мов, вірші англійською або німецькою мовами. Необхідно зауважити, що цьогоріч на конкурс прислано більше 240 робіт від авторів, студентів та школярів, із усіх куточків України від Прикарпаття до Слобожанщини.

До складу журі традиційно входили І. К. Кобякова – канд. філол. наук, професор (голова журі), С. О. Швачко – д. філол. наук, професор кафедри германської філології,  Н.В. Таценко д. філол. наук, доцент інші представники кафедри ГФ. За результатами оцінювання конкурсних робіт визначені автори, які посіли призові місця. Зокрема

Номінація вірші українською мовою:

І місце - Ірина Сіпко (СумДУ),

ІІ місце - Юлія Лазуткіна (СумДУ),

ІІІ місце - Артур Дронь (Львівський національний університет імені Івана Франка);

Номінація  художні переклади з англійської мови:

І місце - Даніїл Хабаров (Бердянський державний педагогічний університет),

ІІ місце – Ксенія Сломінська (Херсонський державний університет),

ІІІ місце – Анастасія Єгорова (СумДУ);

Номінація художні переклади з німецької мови:

І місце - Даніїл Хабаров (Бердянський державний педагогічний університет),

ІІ місце – Софія Миклащук (Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів),

ІІІ місце – Ольга Дьяченко (Херсонський державний університет);

Номінація вірші англійською/німецькою мовами:

І місце - Юлія Лазуткіна (СумДУ),

ІІ місце – Марія-Роксолана Чимборан (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника),

ІІІ місце – Олександра Дейнега (Запорізький національний університет).

З вітальним словом до переможців та гостей церемонії звернувся ст. викладач кафедри журналістики та філології, член Національної спілки письменників України Чубур В.В.

Переможці отримали грамоти і подарунки та щиро й зворушливо представили свої вірші!