05 березня 2019

11 лютого на позаплановому зібранні Офісу подорожей  під керівництвом викладача кафедри германської філології  Олени Назаренко  відбулася зустріч шанувальників культури Сходу. Почесним гостем був  кандидат філол. наук, доц Віталій Дорда, який протягом 2018-2019 н.р. займається викладацькою та науковою діяльністю у школі та університеті у м. Шанхай (Китай) в рамках грантової діяльності.

Віталій Олександрович розказав студентам-перекладачам 3 та 4 курсів про особливості навчання та викладання англійської мови в Китаї, специфіку національної кухні, транспортної системи та певні національно-суспільні відмінності.

«Китайська Народна Республіка виділила 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР. Навчання проходитиме на таких рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Тож не упустіть свій шанс!» - побажав студентам Віталій Олександрович.

Богдан Білоус, ПР-52