11 листопада 2022

На честь свята 9 листопада студенти, аспіранти, викладачі й співробітники кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ взяли активну участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Дату обрано не просто так: 9 листопада в Україні відзначається важливе національне свято, встановлене 1997 року - День української писемності та мови.

Цьогоріч диктант проходив в умовах воєнного стану, але це не завадило проявляти ніжні почуття до рідної мови. Дехто з викладачів та студентів писав диктант у стінах університету, інші учасники приєднувалися онлайн. Перед початком дійства до присутніх звернулися декан факультету Олена Сушкова та викладач кафедри ГФ Анна Зінченко. Говорили про значення мови, важливість грамотності. Вшанували захисників України хвилиною мовчання.

Тож нехай радіодиктант об'єднає всіх нас, адже, як сказав посол ЄС в Україні, мова - це вікно до серця людей.