28 жовтня 2022

24 жовтня за підтримки кафедри ППСТ в Сумському державному університеті відбулася онлайн-лекція "Хто такий народ? Про розрив влади в символічному диспозитиві демократії". Лекцію провів Матіас Ріхтер (німецький політолог, журналіст та філософ). Захід відвідали студенти факультету ІФСК. Серед слухачів були й студенти кафедри ГФ (група ПР-12/1).

На зустрічі обговорювалися проблеми популізму як виклик сучасній демократії на прикладі історії ФРН. Тема заходу контрастно порівнювалася з історією інших країн Європи та світу.

Учасники з цікавістю заслухали доповідь. Брали активну участь в обговоренні.

Довідка: Матіас Ріхтер вивчав політологію та філософію в Тюбінгені та Парижі. Отримав ступінь PhD у Франкфуртському університеті. Тема дисертації пов'язана з гуманістичними дискусіями Сартра та Фуко в 60-х роках. Співзасновник та член редакції філософського журналу "Latenz". Власник освітньої компанії "Phronesis Diskurswerkstatt gGmbH".