26 вересня 2022

Стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації призначаються щороку за визначні успіхи у навчанні, науковій діяльності та громадській роботі. Цьогоріч від кафедри германської філології стипендіатами стали студентка 3-го курсу Павлів Олександра та студентка паралельного навчання Зінченко Ганна.

Олександра Павлів сказала:  «Мені подобається навчатися у СумДУ. На жаль, ми не можемо відвідувати заняття офлайн, проте онлайн-навчання організовано чудово. Лекції цікаві, із застосуванням інтерактивного навчання і новітніх технологій. На практиці вдосконалюємо здобуті знання. Викладачі нашої кафедри активно заохочують нас до участі у різних конкурсах і програмах, що дуже важливо для професійного розвитку. Щодо досягнень, то маю наукові публікації у фахових виданнях, беру участь у наукових конференціях, перекладацьких конкурсах, навчальних курсах. У Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів посіла перше місце. Нагороджена дипломом фіналіста Всеукраїнського конкурсу перекладачів «Львів Європейський 2021». Також брала участь у міжнародній мобільності (протягом місяця навчалась онлайн у літній школі Ліверпульського університету). Коли дізналася, що стала стипендіаткою, то була дуже щаслива. Зрозуміла, що тепер потрібно продовжувати шукати нові способи самовдосконалення в обраній спеціальності. Постійна праця і дисципліна допомагають досягати цілей. Упевнена, що у кожного є велика мета, яка складається з цілей. Тож бажаю усім студентам ніколи не зупинятися, бо кожен крок, кожна ваша дія є важливою».

Вітаємо студентів-стипендіатів, бажаємо подальших успіхів, наснаги та творчого натхнення!