Дата публікації:
02 липня 2022
Кількість переглядів:

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом (Україна) та Каунаським технологічним університетом (Литва). Підписантами виступили очільники закладів: Василь Карпуша (СумДУ) та Євгеніус Валатка (КТУ).

Освітні зв’язки між СумДУ і КТУ тривають вже багато років. Особливо інтенсивного характеру вони набули в березні 2022 року, коли зміцнилися контакти між науковцями: Аллою Красулею (старший викладач кафедри германської філології СумДУ) та Дайнорою Маумевічене (КТУ).

Сторони підтвердили наміри поглиблювати взаємодію у сфері перекладу та лінгвістичних студій. Загалом, Каунаський технологічний університет – державний заклад вищої освіти Литви, що входить до 4% кращих університетів світу (згідно з QS World University Rankings 2022).

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове