17 червня 2022

Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівець кафедри германської філології Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом "Відмінно" у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Під час навчання Наталія неодноразово брала участь у зустрічах з викладачами, науковцями та студентами Інституту полоністики та логопедії Гуманістичного відділу. Знайомила студентів та викладачів польських університетів з історією створення та сучасним життям Сумського державного університету. Запрошувала до участі у наукових конференціях, що проводяться в СумДУ, та до співпраці з Перекладацьким навчально-методичним центром "LinguoStar".

Наталія Балакірєва планує і надалі поглиблювати знання польської мови. Вітаємо її та бажаємо успіху в удосконаленні іноземної мови і встановленні тісних зв'язків з Вармінсько-Мазурським університетом!