Дата публікації:
16 травня 2022
Кількість переглядів:

Аспіранти кафедри германської філології Альона Сергієнко, Лілія Молгамова та Вікторія Закусило пройшли педагогічне стажування на замовлення роботодавців. Здобули теоретичні знання, уміння, навички та інші компетентності, достатні для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності.

Педагогічна практика в системі вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні є етапом практичної та професійної підготовки аспірантів до науково-педагогічної діяльності.

Основним призначенням педагогічної практики є вироблення і закріплення педагогічних навичок, вдосконалення знань, необхідних для роботи у закладах вищої освіти, формування вмінь застосування їх у навчально-виховному процесі під час виконання функцій викладача.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове