11 лютого 2022

"Ось і закінчився черговий, дуже важливий для мене етап самовдосконалення. Було цікаво навчатися, були сумніви, чи зможу. Було багато завдань: перекладів, доповідей, презентацій, індивідуальних завдань", – випускник-заочник Юрій Чайка ділиться своїми враженнями від навчання в СумДУ, здобувши кваліфікацію магістра філології за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська».

Юрій зазначає, що за час навчання познайомився з багатьма сучасними технологіями та платформами для викладання (Lectur.ED, MIX, OCW, Trello), з цікавими викладацькими техніками, відкрив для себе багатьох письменників і перекладачів.

"Набуті знання і навички допоможуть мені у подальшій роботі. Я дякую своїм викладачам, особливо завідувачу кафедри германської філології Ірині Кобяковій, керівнику кваліфікаційної роботи Ларисі Щигло, а також усім викладачам, які навчали мене! Дякую своїм одногрупникам за допомогу і поради!

Повна версія посту:

Кафедра германської філології дякує Юрію за відгук та запрошує на навчання в магістратуру за спеціальністю «Філологія» у 2022-2023 роках на денну та заочну форму навчання. Ми чекаємо саме на Вас!