Цільова кафедра

Цільова група

Захід

Всі випускові

Студенти, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині

Стипендійна програма GFPS для українських студентів

Товариство студентського обміну Центральної та Східної Європи пропонує семестрові стипендії на навчання для студентів українських вишів, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині. Зацікавлені особи можуть подати заяви для навчання  на сайті http://www.gfps.org/stipendien/deutschland-studium/ukraine.

Всі

молоді вчені

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму підтримки випускників та молодих вчених з усіх спеціальностей з країн колишнього Радянського Союзу, США, Великобританії та Франції. Фонд виділяє 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів та 1630 євро на місяць для кандидатів наук. Cкладовою чacтиною стипендії є квартирa в міжнародному дослідницькому центрі Берліна. http://www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

Всі випускові

Студенти (подача заявки на навч. на рівні магістратури), аспіранти)

Річні стипендії Вільної землі Баварія  BAYHOST

Стипендії Вільної землі Баварія фінансують післядипломне навчання або навчання в аспірантурі у державних або державно визнаних вишах Баварії. Вони видаються на рік та можуть подовжуватися максимум до 3 років; щомісячна стипендія становить 735,--€. Крім цього, може надаватися фінансування для однорічного наукового перебування в Баварії в рамках аспірантури в своїй країні.  Подальшу інформацію та контактну особу Ви знайдете на сайті: http://www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/incoming/index.html

ГФ, ІМ

молоді викладачі, поточні магістри (що вже мали викладацьку педпрактику)

Стипендії DAAD для підвищення кваліфікації для випускників в галузі германістики та німецької мови як іноземної з країн, де проживає німецька меншина!

Молоді викладачі та вчителі німецької мови можуть подати заяву на стипендію DAAD та підвищити кваліфікацію протягом одного семестру у одному з обраних німецьких вишів. Оголошення

Термін подачі на цей семестр пройшов, але за інформацією лектора ДААД буде оголошення у наступному семестрі.

Бакалаври, магістри

Стипендії Copernicus

Copernicus, некомерційне студентське об’єднання, що з 2000 р. щосеместрово надає стипендії студентам зі Східної Європи для навчання в Гумбольдтському університеті Берліна, шукає студентів та студенток з добрим знанням німецької мови, які беруть активну участь в розбудові громадянського суспільства та мають бажання провести семестр у Німеччині.
Стипендіати живуть у приймаючих родинах, отримують підтримку персонального куратора та щотижня зустрічаються зі студентами спілки під час культурних заходів. Також стипендійна програма включає в себе короткий семінар та практику наприкінці семестру.

Подальшу інформацію про стипендію та вимоги до необхідних для подання документів можна знайти за посиланням www.copernicus-stipendium.de

Письменницька майстерня MEETUP! Німецько-українські зустрічі молоді

Студенти запрошуються до письменницької майстерні в Берлін. Скористайся можливістю побачити твоїх друзів з України/з Німеччини знов чи завести нові знайомства. Насолодись кількома передріздвяними днями в приємному товаристві в німецькій столиці!