Початок події: 2022-07-05

Мрієш про вступ до СумДУ? Маєш запитання про університет, факультет, кафедру чи спеціальність? Тобі потрібно долучитися до нашого масштабного онлайн-заходу.

Оголошуємо День відкритих дверей у Сумському державному університеті онлайн!

Коли? 5 липня об 11:00.

Де? На YouTube-каналі СумДУ. Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=b4ZypKytXrw

Ти дізнаєшся про терміни вступної кампанії для випускників шкіл та коледжів, а також для випускників-бакалаврів. Також довідаєшся про наші спеціальності. Ми покажемо гуртожитки та навчальні корпуси. Познайомимо тебе зі студентами-амбасадорами СумДУ. Продемонструємо, як проходить посвята у студенти.

Сумський державний університет обирають ті, хто прагне побудувати успішну кар’єру та отримати практичні знання й навички. Восени тут побував Олександр Педан із проєктом «Універ check». Знімальній групі в нас дуже сподобалося. Сподіваємося, що й тобі буде цікаво дізнатися більше про наш університет.

До зустрічі!

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове