06 квітня 2020

Студенти кафедри германської філології СумДУ активно продовжують здобувати призові місця на перекладацьких конкурсах.

Студентка-магістрантка Ірина Куц брала участь у ХI Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, на базі факультету  лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету в м. Київ.

У зв’язку з карантином організаторам довелося дещо змінити традиційну процедуру проведення конкурсу. Тож конкурс складався з двох етапів: 1 тур – письмовий переклад уривку прозового тексту. За рішенням комісії студенти, які найкраще впоралися із цим завданням були допущені до участі у другому. 2 тур конкурсу передбачав переклад віршу “Phenomenal Woman” (by Maya Angelou).

1 квітня були оголошені результати. За свої переклади, Ірина Куц посіла ІІІ місце. Вітаємо Ірину з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Катерина Жмурко, студентка групи ПРм-91