21 грудня 2019

19 грудня на кафедрі германської філології пройшов онлайн-захист магістерської роботи магістрантки Олександри Білої.
Олександра продовжує паралельно навчатися за програмою академічної мобільності в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберг, Німеччина. На розгляд комісії було представлено роботу «Актуальні підходи до перекладу євролекту (на прикладі англо-української мовної пари)», яку магістрантка написала під науковим керівництвом доцента кафедри Олесі Єгорової .

Під час захисту магістранта продемонструвала високий рівень розвитку фахових компетентностей, а комісія особливо відзначила актуальність тематики та напрацювань в контексті євроінтеграційних рухів сучасності. Робота має апробацію у вітчизняному фаховому виданні.
Вітаємо магістрантку із успішним захистом. Сподіваємося, що такі розвідки сприятимуть активізації відносин Україна–ЄС, зокрема на їхніх освітньо-наукових просторах.

Апробація: http://tsj.journal.kspu.edu/index.php/tsj/article/view/253