08 листопада 2019

Студентка спеціальності "Філологія"  групи ПР-71 Марія Руденко та викладач кафедри германської філології Анна Зінченко представили свій проект "Арт-простір «Перехід»" на захисті проектів, що були запропоновані студентами на конкурс підтримки студентських ініціатив, який відбувся 4 листопада в Сумському державному університеті.
Вони запропонували ідею перетворення переходу між ЕТ-корпусом та Ц-корпусом на арт-простір для молодих митців серед спільноти СумДУ. Під час захисту роботи були представлени основні завдання проекту, його кошторис та терміни реалізації.

Ідея отримала численну підтримку серед членів жюрі та буде повністю профінансована за кошти ОСС СумДУ. Перша виставка планується на березень 2020 року, до 20-річчя факультету ІФСК. До співпраці запрошуються всі фотохудожники та митці, які мають бажання поділитися своїми думками та ідеями у власних роботах з іншими студентами та співробітниками університету.

Дар’я Іванова, студентка групи ПР-71