29 жовтня 2019

23-24 жовтня 2019 року відбулися заходи в рамках Днів міжнародної співпраці СумДУ. Студенти та викладачі університету відвідали виставки, презентації, тренінги та відкриті лекції з академічної мобільності, кращих практик виконання грантових проєктів та розробки проєктних ідей.
Під час урочистого відкриття заходу було відзначено викладачів кафедри германської філології , які активно розвивають міжнародне партнерство, зокрема: Аллу Красулю , старшого викладача кафедри германської філології, заступника декана факультету ІФСК з міжнародної діяльності та Олесю Єгорову , доцента кафедри германської філології.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо підвищити рівень міжнародної активності та реалізувати цікаві та перспективні проекти на факультеті ІФСК.