12 вересня 2019

11-го вересня у стінах Сумського державного університету пройшов воркшоп «Україна – НАТО: партнерство заради миру»
Студенти спеціальності "Філологія" групи ПР-71/2 мали змогу не тільки послухати лекцію знаного фахівця у галузі міжнародної безпекової політики Григорія Перепелиці, професора Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка, на тему «Ключові задачі НАТО, цінності та принципи роботи в Україні. Переваги співпраці Україна-НАТО», поспілкуватися з першим секретарем посольства Великої Британії в Україні, паном Джеймсом Рьодом-Муром та експертами проекту, але й взяти активну участь у симуляційній грі. Вони спробували себе в ролі аналітиків, готуючи матеріали для протидії інформатакам проти співпраці України з НАТО, а ще змогли зрозуміти природу міфів гібридної війни та навчитися розрізняти їх за повідомленнями в ЗМІ і соцмережах.
Студентам було цікаво дізнатися дещо більше про альянс НАТО та про переваги вступу України до НАТО, адже це один із пріоритетних напрямків для нашої країни.

Марія Руденко,
студентка групи ПР-71/2