08 липня 2019

Громадська організація ГО «Вікімедіа Україна» та її представник Віра Моторко висловили подяку доценту кафедри германської філології Олесі Єгоровій та студентам-перекладачам за переклад статей у Вікіпедії.

«Дуже вам вдячна за цю роботу! Сподіваюся, ваш досвід роботи з Вікіпедією був лише позитивний. Чи можу я вам чимось допомогти? Ви вже, мабуть знаєте, про інструмент Вікіпедії для перекладу статей. Можливо, вам буде корисним сайт для відслідковування внеску до Вікіпедії групи осіб: https://outreachdashboard.wmflabs.org/. Ми намагаємося тримати зв'язок з активними викладачами, які використовують Вікіпедію у навчальному процесі. Якщо ми якось можемо вам допомогти — обов'язково дайте знати».

Поєднання аудиторних занять з практичним використанням отриманих знань є пріоритетним напрямком роботи кафедри германської філології, що приносить суспільно-корисний результат.