07 червня 2019

3 червня учні десятих класів шкіл №6 та №25 разом з викладачами відвідали нашу альма матер. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені кілька ознайомчих відео, екскурсія, викладачі кафедри германської філології Олена Назаренко та Лариса Гарцунова розповіли про навчальні можливості СумДУ, зокрема, мовні курси, матеріальну базу кафедри, дисципліни за вибором, паралельне навчання на кількох спеціальностях чи навіть у кількох країнах за програмами обміну. Студентки групи ПР-61 Валерія Галеженко, Альона Коваленко та Марія Клименко підготували цікаві англомовні вікторини та конкурси  для гостей, а  також розповіли про особистий досвід навчання, подорожей, перших робіт за фахом та наукову діяльність.

Десятикласники залишилися задоволеними таким продуктивним початком тижня і згодом повернуться на нашу кафедру у якості студентів.