Старший викладач кафедри германської філології Світлана Єрмоленко  працювала перекладачем україно-німецького соціального проекту.

Протягом двох тижнів квітня в Сумах з робочим візитом перебували SES-експерти із Німеччини Урсула Вояжек-Клеес та Петер Клеес, які ділилися досвідом у рамках проекту «Підвищення кваліфікації персоналу для реабілітації та соціальної інтеграції дітей з психосоматичними порушеннями».

Німецькі експерти розробили рекомендації з реабілітації та соціальної інтеграції дітей з психосоматичними порушеннями, які продемонстровали, використовуючи власні відео, а також розповідали про практики, які сьогодні діють в Німеччині.

Упродовж десяти днів вони надавали практичні консультації у питанні реабілітації та соціальної інтеграції, провели практичні семінарі, майстер-класи, зустрічі з батьками тощо.

Сумчани перейматимуть німецький досвід у реабілітації та соціальної інтеграції дітей з психосоматичними порушеннями.

UA:Суми - Волонтери з Німеччини навчатимуть сумських реабілітологів