Студентка спеціальності Переклад Крістіна Древаль стала однією з тих, хто отримав стипендії  Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень.

Стипендіатів обрали за наявністю сертифіката про володіння англійською мовою на рівні B2 і вище та середнім балом за період навчання не нижче 4,5. «Нехай ці гроші послугують Вам мотивацією гарно вчитися та здобувати навчання».  З такими словами 10 студентам Сумського державного університету  1 березня вручили сертифікати на грошові стипендії.

Крістіна вважає, що окрім вимог до учасників, отримати стипендію їй допоміг її мотиваційний лист, в якому вона намагалась не тільки про себе розповісти, а й показати наскільки Україні важливо брати участь у таких заходах, як Економічний форум в м. Криниця-Здруй. Саме туди Яцек Ключковський – посол Республіки Польща в Україні (2005-2010) – запросив усіх стипендіатів   в якості волонерів у вересні 2019 р.

Дар'я Іванова, ПР-71