04 жовтня 2016

30 вересня на кафедрі германської філології відбулася  перша в цьому навчальному році зустріч "Офісу подорожей", де студенти та викладачі мали змогу дізнатися про можливості подорожування до США.

Студенти  спеціальності «ФІлологія» Настя Лазоренко, Святослав Лисенко, Лєра Аксютіна ділились досвідом подорожування, роботи та відпочинку в Сполучених Штатах за програмою Work and Travel.

Традиційно зустріч відбулась у двомовному форматі. Спочатку новоспечені «американці» поспілкувались українською мовою з усіма гостями Офісу подорожей та студентами-першокурсниками, а потім - англійською мовою зі студентами 2 курсу.

Всі бажаючі мали нагоду навчитися, як правильно оформляти документи , де краще працювати, де і що їсти та які визначні місця потрібно відвідати перш за все. Студенти з захопленням поглинали живу автентичну інформацію, активно ставили питання, ділилися власними враження від США.

Наступного разу всі бажаючі запрошуються відвідати Туреччину.

Олена Назаренко,

викладач кафедри ГФ