04 квітня 2017

Студенти 1-го курсу спеціалізації «Переклад» прийшли на чергову зустріч  «Офісу подорожей» в березні, щоб дізнатись про три Парижи, які їм слід відвідати в своєму житті.

Темою зустрічі була Франція, проте почесний гість «Офісу подорожей», канд. техн. наук та викладач латинської мови Олександр Кобяков творчо підійшов до тематики зустрічі. Олександр Миколайович озвучив цікаву ідею про те, що нашим майбутнім перекладачам слід  по-перше відвідати неймовірно красиві міста західної України, і назвав першим Парижем наші Чернівці. Потім поїхати в Монте-Карло, яке, на думку, лектора є другим Парижем. І тільки тоді вони будуть готові побачити французький Париж та оцінити його істинну красу.

Як справжній мандрівник, Олександр Миколайович, ділився зі студентами своїми враженнями від проживання у чарівній столиці Франції, розказав багато цікавих історичних фактів та моментів, про яких не прочитати в жодних підручниках!

Анна Приходько, ПР-41