JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/news/04.11.2014/1
04 листопада 2014

29 жовтня у Сумському державному університеті на кафедрі германської філології відбулася  зустріч "Офісу подорожей", де студенти та викладачі мали змогу дізнатися про можливості подорожування до США. Всі бажаючі мали нагоду навчитися, як правильно оформляти документи та які визначні місця потрібно відвідати перш за все.

Про цю чудову країну і програми за якими можна навчатись, працювати та подорожувати в США розповідали представники відділу міжнародного співробітництва СумДУ.

Студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Переклад» Бєсова Вікторія, Денисюк Альона, Бєлова Маргарита, Біх Аліна, Зима Аліна ділилися своїм власним досвідом перебування у США за програмою Work and Travel, влаштували цікаву презентацію, розповіли про головні міста різних штатів та влаштували невеличкий країнознавчий екскурс в історію США з нагоди американського свята Хелоуін.

Студенти з захопленням поглинали живу автентичну інформацію, активно ставили питання, ділилися власними враження від США.

Наступного разу всі бажаючі запрошуються знов перетнути океан та відвідати Канаду.

доц. кафедри ГФ

Жулавська О.О.