02 грудня 2014

26 листопада у Сумському державному університеті на кафедрі германської філології відбулася чергова зустріч "Офісу подорожей". Цього разу всі бажаючі подорожували до Канади. Відвідувачі мали нагоду дізнатися, як правильно оформляти документи для подорожування та навчання в Канаді та які визначні місця потрібно відвідати перш за все.

Зав. кафедри германської філології, доцент, канд. філол. наук Кобякова І.К.. поділилась зі студентами практичним досвідом подорожування до Канади, розповіла про національні особливості та специфіку навчання, супроводивши виступ власною фотопрезентацією «Канада очима туристів».

Студенти активно ставили питання про побут і звички канадців, можливості навчання, перспективи роботи у Канаді.

Наступного разу всі бажаючі запрошуються відвідати Польщу.

Викладач кафедри ГФ

Назаренко О.В.