We offer you to choose one of our four special prep programs designed by our professional team, all from the United States and England, and administered by Kevin Huston.

Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство) 

Дослідницькі стипендії в Гонконгу (дедлайн - 1 грудня)Комісія з дослідницьких грантів Гонконгу (The Hong Kong Research Grants Council (RGC) пропонує стипендії для іноземних студентів для навчання в аспірантурі. Під час відбору до уваги береться дослідницький потенціал кандидата, академічна успішність, комунікативні, лідерські та особистісні якості.

Стипендії для навчання в ETH Zurich (Швейцарія; дедлайн - 15 грудня)

Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Потенційні кандидати на отримання стипендії мають входити до 10 відсотків найкращих студентів свого потоку.

Програма ім. Нормана Борлауга (США; дедлайн - 15 листопада)

Міністерство сільського господарства США оголошує конкурс на участь у програмі Нормана Борлауга, розрахованій на проведення досліджень та підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства та суміжних спеціальностей. Тривалість програми – 6 – 12 тижнів.

 ЄВС у Німеччині (дедлайн - 15 листопада)

НГО “Стелла” шукає учасника з України для участі в проекті Європейської волонтерської служби, який відбуватиметься у Лейпцигу, Німеччина.

Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

Освітня подорож до Німеччини (дедлайн - 8 листопада)

Студенти третього або четвертого курсів бакалавріату, які володіють німецькою мовою, запрошуються до участі в освітній подорожі до Німеччини.

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів (Україна)

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів – грантова програма Академії МВА International на отримання стипендії для навчання на курсі MBA International з присвоєнням британського диплому оголошує набір на новий курс.

  

Решта короткострокових можливостей доступні тут...