Посольство Фінляндії в Україні оголошує конкурс проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва. Дедлайн - 15 лютого 2018 року.

Для участі у змаганні Заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму, заповнену англійською мовою. Обсяг аплікаційної заявки не має перевищувати 10 сторінок.

Заявки на отримання фінансування необхідно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 15 лютого, 2018 року.

Посольство зв'яжеться із кандидатами, відібраними для участі у другому турі, для більш детального обговорення проектів.

Фіналісти будуть відібрані із цієї групи, Посольство зв'яжеться з ними для можливої зустрічі та подальшого підписання договору.

Примітка: заявки мають бути заповнені лише англійською мовою.

Цьогоріч пріоритетними темами для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:

  1. Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок та дітей.
  1. Демократія та належне врядування, верховенство права на регіональному та місцевому рівнях.

Джерело інформації - http://finland.org.ua/public/default.aspx?nodeid=31733&contentlan=37&culture=uk-UA

 

Фінансова підтримка мікропроектів від Посольства Німеччини

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, які мають довгострокову дієвість. Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро. Дедлайн - 23 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно до 23 лютого 2018 року надіслати заповнену аплікаційну заявку.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Посольства Німеччини у м. Київ.

 

 

Цільова кафедра

Цільова група

Захід

Всі випускові

викладачі

Семінар DAAD для вищих навальних закладів

В рамках проекту «Підтримка інтернаціоналізації українських вузів», фінансованого Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини, DAAD організовує конференцію на тему: "Модуль – навчальна програма - диплом: що відбувається у спільних програмах?" 11 листопада 2017 року у готелі "Русь" у Києві. Подальша інформаціяаплікаційна форма

Всі випускові

Студенти, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині

Стипендійна програма GFPS для українських студентів

Товариство студентського обміну Центральної та Східної Європи пропонує семестрові стипендії на навчання для студентів українських вишів, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині. Зацікавлені особи можуть подати заяви до 15 жовтня 2017 року для навчання протягом літнього семестру 2018 року на сайті http://www.gfps.org/stipendien/deutschland-studium/ukraine.

Всі

молоді вчені

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму підтримки випускників та молодих вчених з усіх спеціальностей з країн колишнього Радянського Союзу, США, Великобританії та Франції. Фонд виділяє 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів та 1630 євро на місяць для кандидатів наук. Cкладовою чacтиною стипендії є квартирa в міжнародному дослідницькому центрі Берліна. Останній cтрoк подання заяв: 15 грудня 2017 року. Програма триває з 1 жовтня 2018 року до 31 липня 2019 року. http://www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

ППСТ

Аспіранти, магістри (соціологі/антропологія)

Вища школа BGHS оголошує конкурс за двома стипендійними програмами

Білефельдська вища школа з історії та соціології пропонує дві стипендіальні програми на літній семестр 2018 року: до двох стипендій "Visiting Fellowships" для іноземних аспірантів, чия дисертація фокусується на історії, соціології, соціальній антропології або політології: http://www.uni-bielefeld.de/(en)/bghs/Ausschreibungen/visiting_fellowships.html; до п'яти "Start-up scholarships" для іноземних випускників магістерських програм, які хочуть навчатися в аспірантурі в галузі історії, соціології, антропології або політології. Стипендіати матимуть можливість підготувати переконливий проект дисертаційної роботи: http://www.uni-bielefeld.de/(en)/bghs/Ausschreibungen/startup_scholarships.html. Подання зяви триває до: 15.01.2018.

Всі випускові

студенти

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді (Фонд „Пам'ять, відповідальність та майбутнє“)

Молоді люди, які хочуть писати, охочі до знайомства з гарними людьми та бажають відкрити для себе Берлін, запрошуються до участі у письменницькій майстерні, яка відбудеться з 29 листопада до 4 грудня 2017 в молодіжному отелі Berlin-Kaulsdorf. Учасникам будуть відшкодовані витрати на дорогу, харчування та проживання. Подавайте заявку до 8 жовтня 2017 р.! Подальшу інформацію Ви знайдете тут:  https://goo.gl/xd8W5P

Всі випускові

Студенти (подача заявки на навч. на рівні магістратури), аспіранти)

Річні стипендії Вільної землі Баварія 2018/19 BAYHOST ПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Стипендії Вільної землі Баварія фінансують післядипломне навчання або навчання в аспірантурі у державних або державно визнаних вишах Баварії. Вони видаються на рік та можуть подовжуватися максимум до 3 років; щомісячна стипендія становить 735,--€. Крім цього, може надаватися фінансування для однорічного наукового перебування в Баварії в рамках аспірантури в своїй країні. Заяви приймаються до 1 грудня 2017 року (дата надходження). Подальшу інформацію та контактну особу Ви знайдете на сайті: http://www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/incoming/index.html

ГФ, ІМ

молоді викладачі, поточні магістри (що вже мали викладацьку педпрактику)

Стипендії DAAD для підвищення кваліфікації для випускників в галузі германістики та німецької мови як іноземної з країн, де проживає німецька меншина!

Молоді викладачі та вчителі німецької мови можуть подати заяву на стипендію DAAD та підвищити кваліфікацію протягом одного семестру у одному з обраних німецьких вишів. Оголошення

 

Термін подачі на цей семестр пройшов, але за інформацією лектора ДААД буде оголошення у наступному семестрі.

Всі випускові

Бакалаври, магістри

Стипендії CopernicusПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Copernicus, некомерційне студентське об’єднання, що з 2000 р. щосеместрово надає стипендії студентам зі Східної Європи для навчання в Гумбольдтському університеті Берліна, шукає студентів та студенток з добрим знанням німецької мови, які беруть активну участь в розбудові громадянського суспільства та мають бажання провести семестр у Німеччині.
Стипендіати живуть у приймаючих родинах, отримують підтримку персонального куратора та щотижня зустрічаються зі студентами спілки під час культурних заходів. Також стипендійна програма включає в себе короткий семінар та практику наприкінці семестру.
Кінцевий термін подачі документів: 01 вересня для наступного літнього семестру (навчання починається першого квітня) та 01 березня для наступного зимового семестру (навчання починається першого жовтня).
Подальшу інформацію про стипендію та вимоги до необхідних для подання документів можна знайти за посиланням www.copernicus-stipendium.de

ГФ

викладачі

Семінар для викладачів лінгвокраїнознавства Німеччини

3-4 листопада, м. Дніпро, Університет ім.. Олеся Гончара, семінар „Aktuelle Perspektiven und Entwicklungen in der deutschsprachigen Landeskunde. Кінцевий термін подачі заявок – 10 жовтня. Деталі – див. додаток

Всі випускові

студенти

Стипендійна програма GFPS для українських студентів - ПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Товариство студентського обміну Центральної та Східної Європи пропонує семестрові стипендії на навчання для студентів українських вишів, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині. Зацікавлені особи можуть подати заяви до 15 жовтня 2017 року для навчання протягом літнього семестру 2018 року на сайті http://www.gfps.org/stipendien/deutschland-studium/ukraine. До 30 квітня 2018 р. - на зимній семестр.

Всі випускові

студенти

Письменницька майстерня MEETUP! Німецько-українські зустрічі молоді

 

Студенти запрошуються до письменницької майстерні в Берлін. Скористайся можливістю побачити твоїх друзів з України/з Німеччини знов чи завести нові знайомства. Насолодись кількома передріздвяними днями в приємному товаристві в німецькій столиці!

 

КОЛИ І ДЕ? З 29 листопада до 4 грудня 2017 в Jugendgästehaus Berlin-Kaulsdorf.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Будь-хто, кому вже є 18 років, хто зацікавлений в німецько-українському обміні; хто вже брав участь в молодіжному обміні, бував в Україні чи Німеччині або має інші точки дотику до теми. Молоді люди, які хочуть писати, охочі до знайомства з гарними людьми та бажають відкрити для себе Берлін.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ МАЙСТЕРНЯ?

Ми беремо на себе витрати на дорогу, харчування та проживання та організуємо для Вас цікаву супровідну програму. 

ЯКОЮ МОВОЮ ВІДБУДЕТЬСЯ МАЙСТЕРНЯ?

Німецькою, українською та російською мовами. Ви можете писати своєю рідною мовою, а наші перекладачі допоможуть при спілкуванні.

ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ ДО 8 ЖОВТНЯ 2017  Деталі - https://www.facebook.com/meetup.evz/   

https://www.science-community.org/ru/node/183136?did=290917

Заходи Fulbright:

 лекція випукника програми - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9214-9214.html

 стипендії на дослідження - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9205-9205.html

 стипендії за програмою Fulbright Research and Development Program - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9206-9206.html

 

Оновлення в календарі заходів, який дає змогу завчасно визначитися та підготуватися до участі в програмі мобільності - http://humf.sumdu.edu.ua/uk/international/calender.html.

 

Оголошено конкурс на отримання стипендій за програмою Visby на проведення досліджень у Швеції.

Категорії учасників: аспіранти та науковці.

Тривалість стажування: 6-12 місяців (залежить від категорії учасника).

Галузі спеціалізації: всі спеціальності.

Вимоги до учасників: наукові напрацювання, рівень володіння англійською B2.

Фінансове забезпечення: 15 000 шведських крон  на місяць для аспірантів; 18 000 шведських крон  на місяць для наукових співробітників, крім того учасники отримують медичне страхування.

Термін подання заяв: з 1 листопада 2016 по 10 січня 2017.

Детальніше про програму, а також пакет документів можна дізнатися за посиланням:

https://eng.si.se/areas-of-operation/scholarships-and-grants/visby-programme/

За консультаціями щодо участі у програмі звертайтеся до групи міжнародної академічної мобільності.

 

Тестування OnDaF- та Onset-test для потенційних учасників програми DAAD

 26.10.2016 - 16:00 – ауд. 202 Конгрес-центру СумДУ (колишня бібліотека УАБС)

03.11.2016 – 16:00 – ауд. 108 та 110 головного корпусу СНАУ

Для участі у тестуванні необхідно:

1)зареєструватися на порталі https://www.ondaf.de/ondaf/teilnehmer/cTeilnehmerPortalMenu.do?target=showHome&locale=de 

2)отримати TAN-Nummer від лектора ДААД Карстена Грунвальдта (запити направляти на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

3)з використанням TAN-Nummer зарезервувати на порталі місце на тестуванні 

4)завчасно прибути на пункт тестування та слідувати подальшим інструкціям від лектора

 

·         Стипендії імені Лейна Кіркланда 2016/2017 (http://www.prostir.ua/?grants=stypendiji-imeni-lejna-kirklanda-20162017)

·         Східна літня школа Варшавського Університету ( http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/04/14/xxvi-sxidna-litnya-shkola-varshavskogo-universitetu/)

We offer you to choose one of our four special prep programs designed by our professional team, all from the United States and England, and administered by Kevin Huston.

Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство) 

Дослідницькі стипендії в Гонконгу (дедлайн - 1 грудня)Комісія з дослідницьких грантів Гонконгу (The Hong Kong Research Grants Council (RGC) пропонує стипендії для іноземних студентів для навчання в аспірантурі. Під час відбору до уваги береться дослідницький потенціал кандидата, академічна успішність, комунікативні, лідерські та особистісні якості.

Стипендії для навчання в ETH Zurich (Швейцарія; дедлайн - 15 грудня)

Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Потенційні кандидати на отримання стипендії мають входити до 10 відсотків найкращих студентів свого потоку.

Програма ім. Нормана Борлауга (США; дедлайн - 15 листопада)

Міністерство сільського господарства США оголошує конкурс на участь у програмі Нормана Борлауга, розрахованій на проведення досліджень та підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства та суміжних спеціальностей. Тривалість програми – 6 – 12 тижнів.

 ЄВС у Німеччині (дедлайн - 15 листопада)

НГО “Стелла” шукає учасника з України для участі в проекті Європейської волонтерської служби, який відбуватиметься у Лейпцигу, Німеччина.

Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

Освітня подорож до Німеччини (дедлайн - 8 листопада)

Студенти третього або четвертого курсів бакалавріату, які володіють німецькою мовою, запрошуються до участі в освітній подорожі до Німеччини.

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів (Україна)

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів – грантова програма Академії МВА International на отримання стипендії для навчання на курсі MBA International з присвоєнням британського диплому оголошує набір на новий курс.

  

Решта короткострокових можливостей доступні тут...