Вже вчетверте Школа Європейських мов  під керівництвом викладача кафедри германської філології  Олени Назаренко та старшого викладача Антоніни Чепелюк  шукає охочих до самовдосконалення та вивчення іноземних мов. Перша в цьому навчальному році зустріч відбулась 21 жовтня

Школа Європейських мов все більше набирає популярність серед молоді, і набір учнів на заняття в цьому навчальному році завершився раніше. Англомовна група вже повністю укомплектована, проте ще триває запис в групу з вивчення німецької мови.

Основним завданням першого заняття було заохочення до навчання та знайомство з майбутніми учнями. Студенти 4 курсу спеціалізації «Переклад»  Ірина Гужвенко та Анастасія Кравченко організували заняття у веселій та невимушеній формі. Студенти розповіли учням про важливість вивчення іноземних мов, провели анкетування для визначення рівня володіння мовою з метою покращення подальшої роботи.

Під час занять будуть використовуватися різні методики викладання іноземної мови (навчальні відео та аудіо матеріали, гральна форма на запам’ятовування лексики та граматики, моделювання ситуацій в англомовному середовищі, тощо).

Чекаємо на наше наступне заняття з англійської мови 26 жовтня. Детальний розклад занять.

Електронна адреса для запису в групу німецької мови: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Чекаємо всіх бажаючих!