Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Гранти Фінського фонду місцевого співробітництва

Посольство Фінляндії в Україні оголошує конкурс проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва. Дедлайн - 15 лютого 2018 року.

Для участі у змаганні Заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму, заповнену англійською мовою. Обсяг аплікаційної заявки не має перевищувати 10 сторінок.

Заявки на отримання фінансування необхідно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 15 лютого, 2018 року.

Посольство зв'яжеться із кандидатами, відібраними для участі у другому турі, для більш детального обговорення проектів.

Фіналісти будуть відібрані із цієї групи, Посольство зв'яжеться з ними для можливої зустрічі та подальшого підписання договору.

Примітка: заявки мають бути заповнені лише англійською мовою.

Цьогоріч пріоритетними темами для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:

  1. Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок та дітей.
  1. Демократія та належне врядування, верховенство права на регіональному та місцевому рівнях.

Джерело інформації - http://finland.org.ua/public/default.aspx?nodeid=31733&contentlan=37&culture=uk-UA

 

Фінансова підтримка мікропроектів від Посольства Німеччини

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, які мають довгострокову дієвість. Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро. Дедлайн - 23 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно до 23 лютого 2018 року надіслати заповнену аплікаційну заявку.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Посольства Німеччини у м. Київ.

 

 

Актуальні можливості навчання та стажування у Німеччині

Цільова кафедра

Цільова група

Захід

Всі випускові

викладачі

Семінар DAAD для вищих навальних закладів

В рамках проекту «Підтримка інтернаціоналізації українських вузів», фінансованого Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини, DAAD організовує конференцію на тему: "Модуль – навчальна програма - диплом: що відбувається у спільних програмах?" 11 листопада 2017 року у готелі "Русь" у Києві. Подальша інформаціяаплікаційна форма

Всі випускові

Студенти, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині

Стипендійна програма GFPS для українських студентів

Товариство студентського обміну Центральної та Східної Європи пропонує семестрові стипендії на навчання для студентів українських вишів, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині. Зацікавлені особи можуть подати заяви до 15 жовтня 2017 року для навчання протягом літнього семестру 2018 року на сайті http://www.gfps.org/stipendien/deutschland-studium/ukraine.

Всі

молоді вчені

Стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна

Навчальний фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму підтримки випускників та молодих вчених з усіх спеціальностей з країн колишнього Радянського Союзу, США, Великобританії та Франції. Фонд виділяє 15 стипендій строком на 10 місяців у розмірі 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів та 1630 євро на місяць для кандидатів наук. Cкладовою чacтиною стипендії є квартирa в міжнародному дослідницькому центрі Берліна. Останній cтрoк подання заяв: 15 грудня 2017 року. Програма триває з 1 жовтня 2018 року до 31 липня 2019 року. http://www.parlament-berlin.de/de/Das-Parlament/Studienstiftung

ППСТ

Аспіранти, магістри (соціологі/антропологія)

Вища школа BGHS оголошує конкурс за двома стипендійними програмами

Білефельдська вища школа з історії та соціології пропонує дві стипендіальні програми на літній семестр 2018 року: до двох стипендій "Visiting Fellowships" для іноземних аспірантів, чия дисертація фокусується на історії, соціології, соціальній антропології або політології: http://www.uni-bielefeld.de/(en)/bghs/Ausschreibungen/visiting_fellowships.html; до п'яти "Start-up scholarships" для іноземних випускників магістерських програм, які хочуть навчатися в аспірантурі в галузі історії, соціології, антропології або політології. Стипендіати матимуть можливість підготувати переконливий проект дисертаційної роботи: http://www.uni-bielefeld.de/(en)/bghs/Ausschreibungen/startup_scholarships.html. Подання зяви триває до: 15.01.2018.

Всі випускові

студенти

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді (Фонд „Пам'ять, відповідальність та майбутнє“)

Молоді люди, які хочуть писати, охочі до знайомства з гарними людьми та бажають відкрити для себе Берлін, запрошуються до участі у письменницькій майстерні, яка відбудеться з 29 листопада до 4 грудня 2017 в молодіжному отелі Berlin-Kaulsdorf. Учасникам будуть відшкодовані витрати на дорогу, харчування та проживання. Подавайте заявку до 8 жовтня 2017 р.! Подальшу інформацію Ви знайдете тут:  https://goo.gl/xd8W5P

Всі випускові

Студенти (подача заявки на навч. на рівні магістратури), аспіранти)

Річні стипендії Вільної землі Баварія 2018/19 BAYHOST ПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Стипендії Вільної землі Баварія фінансують післядипломне навчання або навчання в аспірантурі у державних або державно визнаних вишах Баварії. Вони видаються на рік та можуть подовжуватися максимум до 3 років; щомісячна стипендія становить 735,--€. Крім цього, може надаватися фінансування для однорічного наукового перебування в Баварії в рамках аспірантури в своїй країні. Заяви приймаються до 1 грудня 2017 року (дата надходження). Подальшу інформацію та контактну особу Ви знайдете на сайті: http://www.uni-regensburg.de/bayhost/stipendien/incoming/index.html

ГФ, ІМ

молоді викладачі, поточні магістри (що вже мали викладацьку педпрактику)

Стипендії DAAD для підвищення кваліфікації для випускників в галузі германістики та німецької мови як іноземної з країн, де проживає німецька меншина!

Молоді викладачі та вчителі німецької мови можуть подати заяву на стипендію DAAD та підвищити кваліфікацію протягом одного семестру у одному з обраних німецьких вишів. Оголошення

 

Термін подачі на цей семестр пройшов, але за інформацією лектора ДААД буде оголошення у наступному семестрі.

Всі випускові

Бакалаври, магістри

Стипендії CopernicusПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Copernicus, некомерційне студентське об’єднання, що з 2000 р. щосеместрово надає стипендії студентам зі Східної Європи для навчання в Гумбольдтському університеті Берліна, шукає студентів та студенток з добрим знанням німецької мови, які беруть активну участь в розбудові громадянського суспільства та мають бажання провести семестр у Німеччині.
Стипендіати живуть у приймаючих родинах, отримують підтримку персонального куратора та щотижня зустрічаються зі студентами спілки під час культурних заходів. Також стипендійна програма включає в себе короткий семінар та практику наприкінці семестру.
Кінцевий термін подачі документів: 01 вересня для наступного літнього семестру (навчання починається першого квітня) та 01 березня для наступного зимового семестру (навчання починається першого жовтня).
Подальшу інформацію про стипендію та вимоги до необхідних для подання документів можна знайти за посиланням www.copernicus-stipendium.de

ГФ

викладачі

Семінар для викладачів лінгвокраїнознавства Німеччини

3-4 листопада, м. Дніпро, Університет ім.. Олеся Гончара, семінар „Aktuelle Perspektiven und Entwicklungen in der deutschsprachigen Landeskunde. Кінцевий термін подачі заявок – 10 жовтня. Деталі – див. додаток

Всі випускові

студенти

Стипендійна програма GFPS для українських студентів - ПРОШУ ПОВІСИТИ НА СТЕНДИ КАФЕДР ФЛАЄР

Товариство студентського обміну Центральної та Східної Європи пропонує семестрові стипендії на навчання для студентів українських вишів, які беруть активну участь в громадському житті і хочуть навчатися в Німеччині. Зацікавлені особи можуть подати заяви до 15 жовтня 2017 року для навчання протягом літнього семестру 2018 року на сайті http://www.gfps.org/stipendien/deutschland-studium/ukraine. До 30 квітня 2018 р. - на зимній семестр.

Всі випускові

студенти

Письменницька майстерня MEETUP! Німецько-українські зустрічі молоді

 

Студенти запрошуються до письменницької майстерні в Берлін. Скористайся можливістю побачити твоїх друзів з України/з Німеччини знов чи завести нові знайомства. Насолодись кількома передріздвяними днями в приємному товаристві в німецькій столиці!

 

КОЛИ І ДЕ? З 29 листопада до 4 грудня 2017 в Jugendgästehaus Berlin-Kaulsdorf.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Будь-хто, кому вже є 18 років, хто зацікавлений в німецько-українському обміні; хто вже брав участь в молодіжному обміні, бував в Україні чи Німеччині або має інші точки дотику до теми. Молоді люди, які хочуть писати, охочі до знайомства з гарними людьми та бажають відкрити для себе Берлін.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ МАЙСТЕРНЯ?

Ми беремо на себе витрати на дорогу, харчування та проживання та організуємо для Вас цікаву супровідну програму. 

ЯКОЮ МОВОЮ ВІДБУДЕТЬСЯ МАЙСТЕРНЯ?

Німецькою, українською та російською мовами. Ви можете писати своєю рідною мовою, а наші перекладачі допоможуть при спілкуванні.

ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ ДО 8 ЖОВТНЯ 2017  Деталі - https://www.facebook.com/meetup.evz/   

https://www.science-community.org/ru/node/183136?did=290917

 Лекція офісу Програми ім. Фулбрайта в Україні

 Заходи Fulbright:

 лекція випукника програми - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9214-9214.html

 стипендії на дослідження - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9205-9205.html

 стипендії за програмою Fulbright Research and Development Program - http://sumdu.edu.ua/ukr/announcements/9206-9206.html

 

Оновлення в календарі заходів, який дає змогу завчасно визначитися та підготуватися до участі в програмі мобільності - http://humf.sumdu.edu.ua/uk/international/calender.html.

 

http://instpres.univ.kiev.ua/node/1518
http://vidia.org/2017/63269

Ви хочете вивчити польську? Зареєструватися HYPERLINK "http://www.polskijazyk.pl/e-szkolenia/moje-kursy/"і HYPERLINK "http://www.polskijazyk.pl/e-szkolenia/moje-kursy/"  почати HYPERLINK "http://www.polskijazyk.pl/e-szkolenia/moje-kursy/"HYPERLINK "http://www.polskijazyk.pl/e-szkolenia/moje-kursy/" безкоштовний HYPERLINK "http://www.polskijazyk.pl/e-szkolenia/moje-kursy/"онлайн курс.

http://www.polskijazyk.pl/

 

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

 

За допомогою Міністерства зовнішніх справ Німеччини та Фонду ім. Роберта Боша, Фонд EVZ підтримує в 2016 році німецько-українські зустрічі молоді. Заявки на грант мають бути подані в Фонд EVZ ...

Автор:
ГромадськийHYPERLINK "http://www.prostir.ua/author/editor/"HYPERLINK "http://www.prostir.ua/author/editor/"простір

1MEETUP! Німецько-українські зустрічі молоді

http://www.prostir.ua/?grants=meet-up-nimetsko-ukrajinski-zustrichi-molodi

Конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP)

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). 1. Конкурс «Невеликий грант» для ...

Автор: 
ГромадськийHYPERLINK "http://www.prostir.ua/author/editor/"HYPERLINK "http://www.prostir.ua/author/editor/"простір

2http://www.prostir.ua/?grants=konkursy-na-otrymannya-hrantiv-vid-posolskoho-fondu-ssha-zi-zberezhennya-kulturnoji-spadschyny-fond-afcp#.WCrZWkdkLZU.facebook

 

ОсередокДослідженьАнтичноїТрадиції (ОБТА) приВаршавськомууніверситетіоголошуєконкурснастипендіїнанауковестажуванняуПольщі

 

Дедлайн:2017-01-30

Страна: Poland;

Областьнаук:Гуманитарные

Типгранта:Scholarships

Веб-сайт:http://www.obta.uw.edu.pl/pl-309#3

 

The Pierre Elliott Trudeau Foundation Fellowship for International Applicants in Canada

Дедлайн:2016-12-02

Страна: Canada;

Областьнаук:Гуманитарные

Типгранта:Scholarships

Веб-сайт:http://www.trudeaufoundation.ca/en/programs/research-fellowships

СТАЖУВАННЯ

ОголошеноконкурснаучастьуПрограмістажуванняуВерховнійРадіУкраїниу 2017році

Дедлайн:2016-11-27

Страна: Ukraine;

Областьнаук:Соціальні проекти

Типгранта:Scholarships

Веб-сайт:http://www.interns.org.ua/uk/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-programi-sta...

 

ВерховнаРадаУкраїни

АсоціаціявипускниківПрограмистажування

уВерховнійРадіУкраїнитацентральнихорганахвиконавчоївлади

ГО «Лігаінтернів»

оголошуютьконкурснаучастьу

ПрограмістажуванняуВерховнійРадіУкраїниу 2017році

Відповідно до Розпорядження Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України «Про стажування в Апараті Верховної Ради України громадян України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби» оголошуємо конкурс на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України у 2017 році.

 

Інформаціядлякандидатівнастажуваннятаанкетазнаходятьсязаадресою:

http://www.obta.uw.edu.pl/obta/index_pol.html (рубрика ”staże stypendialne”)

СтипендіюМіністерстванаукиівищоїосвітиРеспублікиПольщаможутьотриматимолодіталановитінауковцізкраїнСхідноїЄвропи (позаЄвросоюзом), щозв’язаніізвищимучбовимзакладомабодослідницькимінститутомусвоїйкраїнітапрацюютьзгуманітарнимита/абогромадськимидисциплінами.

Знанняпольськоїмовинеєобов’язкове, алеможебутипридатне.

Згідноізприйнятимипріоритетами, перевагумаютькандидати, щозакінчуютьпрацюнаддисертаційнимпроектами, атакожті, котріхотілибузятиучастьусесіяхМіжнародноїГуманістичноїШколи (MSH) (http://www.ial.org.pl/msh/). Підтримканадаєтьсятакожрідкіснимдисциплінамінапрямкам, щобулизабороненідо 1990 р.

Кандидати, щозаймаютьсянегуманітарниминауками, можутьзголошуватисянастипендіюзаумови, щоїхпрацямаєінтердисциплінарнийхарактер.

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах