Куліш Владислава Сергіївна

Кімната ЕТ-409

Google Scholar, LinkedIn

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

У 2010 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію магістра з перекладу, перекладача та викладача англійської та німецької мови.

З 2010 по 2013 р. працювала викладачем кафедри германської філології СумДУ.

З листопада 2013 року зарахована до аспірантури Сумського державного університету кафедри теорії та практики перекладу з відривом від виробництва за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

Тема дисертаційного дослідження: «Поетичні образи мовчання в англомовному художньому дискурсі». Науковий керівник – канд. філол. н., доц., зав. кафедри германської філології Кобякова І.К.

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Невербальна лінгвістика, перекладознавство.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2013 року займається наданням інформації щодо українських та міжнародних конкурсів.

НАУКОВІ ПРАЦІ

1. Куліш В.С. Поетичні образи мовчання у художньому дискурсі / Куліш В.С. // Філологічні трактати: науковий журнал. – Том 2. – №3' 2010. – Суми: Видавництво СумДу. – С. 92–96.
  2. Куліш В.С. Авторське коментування пейзажних образів (на матеріалі поетичного дискурсу корелюючих мов) / Кобякова І.К., Куліш В.С.// Наукові записки: філологічні науки. – Випуск 95(1). – Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2011. – С. 401–404.
  3. Куліш В.С. Вербальні маркери поетичного мовчання в англійському та українському художньому дискурсах» / Куліш В.С. // Філологічні трактати: науковий журнал. – Том 3. – №4’ 2011. – Суми: Видавництво СумДУ. – С. 92–96.
  4. Куліш В.С. Невербальні маркери поетичного мовчання (на матеріалі поетичного дискурсу орелюючих мов) / Куліш В.С. // Вісник Житомирського державного університету ім. І. Франка. – Випуск 65. – Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка. – С. 200–204.
  5. Куліш В.С. Лингвокультурный концепт SILENCE (на материале англоязычного художественного дискурса) / Куліш В.С. // Современные проблемы лингвистики и лингводидактики: концепции и перспективы: Материалы ІІ международ. науч.-метод. конференции. – Волгоград: Изд-во ВолГУ, 2012. – С. 123–129.
  6. Куліш В.С. Дискурсивно функциональный аспект поэтического молчания (на материале англоязычного художественного дискурса) / Куліш В.С. // Новые парадигмы и новые решения в современной лингвистике. – Кемерово, 2013. – Вып. 2. – С. 77–79.