Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Шановні друзі!

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей», що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі «LinguoStar» кафедри германської філології, запрошує на зустріч, що відбудеться 21 лютого в аудиторії ЕТ-216 о 12.45!

Почесний гість - доц. кафедри ЕКТ та викладач латинської мови Олександр Кобяков.

Детальніше...

Студентка спеціальності «Переклад» стала участницею табору для вчителів “2019 Camp EXCITE Teachers Training”

Студентка кафедри германської філології, групи ПР-51 Юлія Лазуткіна відвідала 2-денний табір “2019 Camp EXCITE Teachers Training”, темою якого стало питання розширення прав студентів. Захід був організований Центром європейських ініціатив у місті Суми.

«Це було надзвичайно!» – поділилася Юлія. «Я мала можливість поспілкуватися з носіями мови та отримати численні корисні підказки на семінарах».

Детальніше...

Китай – найдавніша цивілізація світу

11 лютого на позаплановому зібранні Офісу подорожей  під керівництвом викладача кафедри германської філології  Олени Назаренко  відбулася зустріч шанувальників культури Сходу. Почесним гостем був  кандидат філол. наук, доц. Віталій Дорда , який протягом 2018-2019 н.р. займається викладацькою та науковою діяльністю у школі та університеті у м. Шанхай (Китай) в рамках грантової діяльності.

Детальніше...

При  Перекладацькому  навчально-методичному  центрі  “LinguoStar”  та  Конгрес-центрі  Сумського  державного  університету

Детальніше...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах