Вітаємо перекладачів-магістрів!

16 червня на кафедрі теорії та практики перекладу відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності «Переклад». Вже вчетверте кафедра теорії та практики перекладу випускає магістрів. Всі студенти успішно захистилися та на високому рівні підготували презентації своїх магістерських робіт (Пономаренко М., Серженко Г., Литюга Ю., Наливайко І.)

В цьому році молоді фахівці можуть похвалитися значними досягненнями: рекомендації до вступу в аспірантуру (Бикова О., Литюга Ю.); публікації в наукових збірниках України, Казахстану, Росії, Польщі, Литви та Латвії (Пономаренко М., Литюга Ю., Ванганен Д.); призові I, II та III місця в конкурсах наукових робіт з германської філології; ІІ місце в олімпіаді з перекладу (Наливайко І.)

Нагадуємо, що перший випуск п’ятнадцяти перекладачів-магістрів відбувся 2011 році. Цього року кафедра ТПП випускає вже 19 магістрів.

Бажаємо молодим фахівцям подальших професійних успіхів і чекаємо на нове покоління перекладачів-магістрів.

Викладач кафедри ГФ,

Назаренко О.В.