Сертифікований тестовий центр TOEFL в Сумському державному університеті

З вересня 2014 р. у Сумському державному університеті на базі перекладацького навчально-методичного центру “LinguoStar” розпочинає роботу сертифікований тестовий центр з міжнародних мовних тестів TOEFL (ауд. ЕТ-119). Всі бажаючі будуть мати можливість пройти підготовку, реєстрацію та скласти іспит з міжнародного мовного тесту TOEFL та отримати сертифікат міжнародного зразку.

Курси з підготовки до міжнародних мовних тестів мають найбільшу користь для тих, хто в майбутньому планує продовжити навчання у престижних вищих навчальних закладах Європи, Великої Британії, Америки, Австралії або Канади, стануть у пригоді тим, хто мріють знайти роботу та особисте щастя у перелічених вище та інших англомовних країнах, або просто допоможуть підняти рівень знань англійської мови. Заняття проводять кваліфіковані викладачі кафедр германської філології та теорії та практики перекладу. Інструктор доц., канд. філол. наук Жулавська Ольга Олександрівна.

За більш детальною інформацією звертатися у Перекладацький навчально-методичний центр кафедри германської філології СумДУ.

Доц. кафедри германської філології,

канд. філол. наук Жулавська О.О.