Філологи СумДУ вибороли призові місця у Відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики

Філологи СумДУ продовжують активно брати участь в Global Іnternatіonal Scіentіfіc Analytіcal Project (Лондон, Великобританія) – проекті, який об’єднує вчених із різних країн світу з метою просування на світовий рівень передових ідей, теорій та концепцій в усіх сферах наукової думки, а також підтримки інтересу громадськості до питань і досягнень академічної науки.

Цього року в першому етапі національної першості з наукової аналітики (секція філологічні науки) та Міжнародній науково-практичній конференції «Роль і співвідношення мовних та невербальних засобів спілкування в рамках тенденцій збільшення цінності інформації та інтенсивності її обертання» лінгвісти кафедри германської філології СумДУ відстоювали честь університету та вибороли призові місця. Наукові доробки сумських вчених були високо оцінені лінгвістами різних країн (Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова).

Спільна наукова робота доцента професора Світлани Швачко, професора Ірини Кобякової та студента 6 курсу Віталія Степанова виборола срібну та бронзову нагороди та бронзовий диплом http://gisap.eu/node/120705.

Лариса Дегтярьова,

ст. викладач кафедри германської філології