Всеукраїнська перемога студентів-перекладачів

Студенти спеціалізації «Переклад» Юлія Лазуткіна (ПР-51) та Віталій Степанов (ПРм-51) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад». Конкурс відбувся 23-24 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Юлія Лазуткіна, із роботою «Переклад кольористичних гештальт-образів української та німецької поезії» (науковий керівник ст. викладач Лариса Дегтярьова) посіла ІІІ місце.

Віталій Степанов здобув перемогу у номінації «Глибина наукового аналізу», виступивши з роботою «Корпусний підхід до визначення домінантного способу адекватного перекладу прислів’їв» (наукові керівники професор Світлана Швачко та доцент Світлана Баранова ).

Визначним є те, що вперше в журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт був запрошений представник СумДУ. Доцент кафедри германської філології Олена Попова, працювала в складі конкурсної комісії.

Маргарита Полупан, ПР-51