Подорожуємо разом із СумДУ

Студентки спеціалізації «Переклад» Ольга Сокол та Крістіна Плетенко захистили проект на VII Міжнародному конкурсі студентських проектних робіт на іноземних мовах, який відбувся 24 березня у м. Мінськ (Білорусь). В рамках теми конкурсу - «Взаємодія мов та культур – умова успішного розвитку суспільства» студентки представили проект «Let’s travel along with Sumy State University» («Подорожуємо разом із СумДУ»), де розкрили проблему недостатньої інформованості студентів щодо можливостей навчання, подорожування та працевлаштування за кордоном. Були запропоновані ефективні методи подолання цього бар`єру, до втілення яких студенти, разом з керівником проекту викладачем кафедри германської філології Оленою Назаренко, докладуть неймовірних зусиль.

Студентський країнознавчий гурток СумДУ «Офіс подорожей» продовжує проводити інформаційні зустрічі і його двері завжди відчинені для всіх бажаючих.

Проект, СумДУ (Сумы), Сокол, Плетенко.mp4 (537579420)

Євген Осипенко, ПР-42