«Перекладацькі інновації» відкривають молодим науковцям шлях в науку

На базі кафедри германської філології  пройшла VIІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації» .

З вітальним словом виступила декан факультету ІФСК, доцент кафедри германської філології Олена Медвідь, яка привітала всіх присутніх з Днем факультету ІФСК та відкриттям конференції.

Доктор філологічних наук, професор Світлана Швачко, поділилась своїм захопленням від високого наукового рівня дослідницьких робіт аспірантів, магістрів та студентів спеціалізації «Переклад».

Професор Ірина Кобякова  презентувала міжнародні програми для студентів. Ірина Карпівна також закликала молодих науковців продовжувати свій нелегкий, але цікавий шлях в світ науки.

Доцент кафедри германської філології Ольга Жулавська оголосила відкриття конференції, яке розпочалось з доповіді студента 4 курсу Івана Іванова на тему: «Лексико-граматичні номінації гендеру». Далі присутні мали змогу прослухати доповіді студентів за напрямками: актуальні проблеми сучасного мовознавства, переклад та між культурна комунікація, дискурсивна лінгвістика, проблеми стилістики і лінгвістики тексту.

Конференція вкотре посприяла обміну цінними знаннями між її учасниками та довела, що молоде покоління дослідників у галузі філології має значний науковий потенціал.

Анна Приходько, ПР-41