Продовжуємо театральну естафету

Чи можна уявити кращий спосіб вивчити лексичну тему "Театр", аніж самим поринути в цю святкову атмосферу? Саме таким принципом керувалися студенти-перекладачі 3 курсу, коли вирішили відвідати виставу "Хто винен" за драмою І. Карпенка-Карого "Безталанна" під керівництвом доцента кафедри германської філології Олесі Єгорової та практикантки кафедри Анастасії Довженко.

Сама драма була написана близько 150 років тому, але її сюжетна лінія залишається актуальною і у наш час, тільки життя стало відвертішим та стрімкішим. На театральній сцені постали молоді герої, серед яких вирує пристрасне, майже божевільне кохання. Гнат любить Варку, але одружується на Софії, Варка любить Гната, але пов’язує своє життя зі Степаном. А хто ж винен в усьому цьому?

Вистава безсумнівно не залишила нікого байдужим у глядацькому залі. Актори настільки талановито і натхненно передавали  характер та внутрішній світ героїв, що неможливо було відірвати погляду. Цікаві хореографічні постановки під композиції сучасних українських виконавців додавали найдраматичнішим моментам ще більшої емоційності та незвичайності, а майже повна відсутність декорацій лишень підкреслила самобутність геніальної задумки режисера.

Студенти ще довго ділилися між собою враженнями від вистави та з почуттям неймовірного задоволення залишили театр, щоб повернутися знову. Продовжуємо естафету наших однокурсників та сподіваємося, що такі походи до театру стануть доброю традицією на нашій кафедрі.

Анастасія Кримова та Ганна Спаська, ПР-41