Магістрантка спеціалізації «Переклад» навчається в Естонії

Магістрантка спеціалізації «Переклад» Олена Стовпак була обрана на стипендіальну програму Міністерства іноземних справ Естонії у рамках програми Estonian Development Cooperation, яка передбачає навчання протягом весняного семестру в Нарвському коледжі Тартуського університету. Тартуський університет входить в 2% топ-вишів світу! Нарвський коледж спеціалізується на викладанні інноваційних соціальних наук.

Для 15 студентів, які приїхали з України, Росії, Грузії, Німеччини, Узбекистану і Киргизії була розроблена спеціальна програма, яка має три основні напрямки:

1) вивчення провідних сучасних методик викладання іноземних мов (“Content Language Integrated Learning Methodology”, “Second Language Acquisition”,”Didactical Practicum”, “Teacher of Humanities Continuous Internship”);

2) огляд і ознайомлення з мовною й освітньою політикою ЄС (“Multilingual Education: Language Policy and Planning”, “Nation-Building in Post-Communist Societies”);

3) поглиблене вивчення академічної англійської мови та лінгвокраїнознавства, а також підготовка до проходження Cambridge Advanced English Exam на рівень С1 (“Modern English language”, “Society of Great Britain and United States”).

Студенти мають можливість пройти курс ознайомлення з культурою та історією Естонії, а також оволодіти знанням естонської мови на рівні А2.

Олена також отримала унікальну можливість пройти двотижневу педагогічну практику у сучасній гімназії м. Jõhvi, де навчаються гімназисти з 10 по 12 клас. В гімназії викладають англійську мову викладачі з Бразилії і Китаю. Під час ознайомчої екскурсії студенти прийняли участь у заході, організованому Посольством Японії у Естонії.

Світлана Єрмоленко,

ст. викл. кафедри ГФ