Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 СумДУ утримує перші позиції у відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики

 В лютому 2017 року оприлюднені загальні підсумки за участь у міжнародному проекті GISAP в 2016 році. Науковці СумДУ знов вибороли перше місце в міжгалузевій національній першості серед 34 ВНЗ України та друге місце в національній та відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики серед 77 ВНЗ країн Європи та Азії http://gisap.eu/ru/node/76335.

 

 Наукові доробки сумських філологів СумДУ були високо оцінені вченими різних країн. По здобутих загалом результатах за 2016 р. Сумський державний університет посів також перше місце за напрямком Філологічні науки в Національній першості з наукової аналітики та у відкритій Євро-Азіатській першості з наукової аналітики http://gisap.eu/ru/node/76337, випередивши інші університети України та ВНЗ таких країн як Казахстан, Болгарія, Грузія, Молдова.

Лінгвісти СумДУ кафедри германської філології Світлана Швачко, Ірина Кобякова, Олена Назаренко, Віталій Дорда, Ольга Жулавська постійно беруть участь  у конференціях з філології в рамках даного проекту, виборюючи призові місця, сертифікати та винагороди.

Нагадуємо, що Іnternatіonal Scіentіfіc Analytіcal Project (Лондон, Великобританія) об’єднує вчених із різних країн світу з метою просування на світовий рівень передових ідей, теорій і концепцій в усіх сферах наукової думки, а також підтримки інтересу громадськості до питань і досягнень академічної науки.

 

Олена Назаренко,

викладач кафедри германської філології

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах