Семінар викладачів німецької мови у м. Кременець

Доцент кафедри германської філології Діана Мовчан взяла участь у роботі науково-методичного семінару викладачів німецької мови, організованому Німецькою та Австрійською службами академічних обмінів (DAAD та OeAD) у м. Кременець.

Як відомо, DAAD та OeAD це організації, головною метою яких є сприяння міжнародному науковому та культурному обміну, інтеграційним процесам в галузі освіти, академічній мобільності студентів та науковців.

Учасники семінару мали змогу долучитись до цінного досвіду німецьких та австрійських колег з питань удосконалення форм та методів викладання німецької мови у вищих навчальних закладах. У колі зацікавлень обговорювались проблеми літературознавства та мовознавства, питання країнознавчого характеру, креативні підходи до формування та розвитку іншомовної комунікативної компетенції майбутніх фахівців.

Окрім корисного досвіду, нових знайомств та позитивних вражень, кожен з учасників проекту отримав від організаторів методичну та наукову літературу. Наступний фахово-орієнтований захід за підтримки DAAD та OeAD заплановано провести восени 2016 р.

Олена Назаренко,

викладач кафедри германської філології