Обмінюємося книжками, або буккроссинг у СумДУ!

Доброю традицією кафедри германської філології стало проведення серед студентів спеціальності «Переклад» буккросингу. Акція започаткована кілька років тому, але вже діє на постійній основі.

Буккроссинг (англ. bookcrossing) — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Буккроссинг — це процесс визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти в Інтернеті (http://uk.wikipedia.org/wiki/Буккросинг).

Акція започаткована кілька років тому, вже діє на постійній основі. Цього року акція буде проходити 30 вересня з 9.00 до 12.00 години на першому поверсі ЕТ корпусу СумДУ у фойє. Всім бажаючим пропонуємо захопити з собою книжку, завітати до нас та обмінятись художньою та перекладацькою літературою!

Викладач кафедри германської філології,

Назаренко О.В.