Викладач кафедри ГФ – представник СумДУ в ІІ Зимовій Школі УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень»

23-28 січня 2019 року ст. викладач кафедри ГФ, к. пед. н., Алла Красуля, мала честь представляти СумДУ в ІІ Зимовій Школі Української Асоціації Дослідників Освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка співфінансується Програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Тренерами Школи були освітні експерти з міжнародним досвідом. Впродовж Школи проведено 10 майстер-класів (48 годин) з проблем імплементації європейських стандартів якості освітніх досліджень у вітчизняний освітній та науковий простір за наступними темами:

• Сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників: передові практики європейських університетів та видавництв.
  • Загальний огляд Європейських індикаторів якості освітніх досліджень.
  • Міжнародні наукометричні бази даних як платформи для представлення наукових здобутків.
  • Якісні педагогічні дослідження: наративний підхід.
  • Оцінювання вчителів: концептуальна основа та міжнародні практики.
  • Емпіричні методи освітніх досліджень: уроки з проведення TALIS в Україні.
  • Академічна доброчесність: найкращі практики університетів ЄС для українських закладів вищої освіти.
  • Університетські рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти.
  • Огляд і структура баз даних міжнародних досліджень (TIMSS, PIRLS, ICCS, TEDS-M, ICILS, SITES, PISA, TALIS, PIAAC).
  • Успішне написання грантових пропозицій (Європейський вимір).

Колектив кафедри германської філології сердечно бажає Аллі Вікторівні високих наукових досягнень!

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.uera.org.ua/

#UkrainianEducationalResearchAssociation #IIЗимовашколаУАДО #УманьскийдержавнийпедагогічнийуніверситетіменіПавлаТичини