Викладач кафедри германської філології – перекладач книги про історію незалежності України

Канд. філол. наук, асистент кафедри германської філології Марина Черник долучилась до перекладу та редагування літературно-художнього видання українських письменників братів Капранових, які презентували англомовний переклад книги «Мальована історія незалежності України».

В анотації до «Мальованої історії Незалежності України» зазначається, що це «короткий і зрозумілий виклад подій минулого, який разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави. Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями».

Олена Назаренко,
викл. кафедри германської філології