Викладачі кафедри германської філології оцінювали учасників шкільних олімпіад

Протягом січня 2018 року викладачі кафедри германської філології активно брали участь у складі журі під час проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мови, які проводились на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

В олімпіаді взяло участь 73 учні, із них 26 учнів – 9 класу, 29 учнів – 10 класу, 18 учнів – 11 класу. Очолила журі доцент кафедри германської філології Галина Чуланова, до складу журі також увійшла викладач Олена Назаренко.

За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 36  переможців: 9 клас – 13 учнів, 10 клас – 14 учнів, 11 клас – 9 учнів.

100 % результативність мають учасники  м. Суми (8 учасників –  8 переможців), м. Глухів (2 учасники – 2 переможці); Буринського, Великописарівського районів, Кириківської селищної ради, Кролевецької міської ради, Державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка (по 1 учаснику – по 1 переможцю).

В олімпіаді з німецької мови взяв участь 31 учень, із них 13 учнів – 9 класу, 11 учнів – 10 класу, 7 учнів – 11 класу.

За результатами виконаних завдань олімпіади з німецької мови визначено 14  переможців: 9 клас – 6 учнів, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 3 учні.

100 % результативність мають учасники  м. Суми (7 учасників –  7 переможців). Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти мм. Охтирка, Ромни (по 2 учасники – по 1 переможцю), м. Шостка   (12 учасників – 5 переможців).

Оцінювали олімпіадні роботи доц. Діана Мовчан та ст. викладач Антоніна Чепелюк.