Науковці кафедри германської філології взяли участь у міжнародній конференції у Грузії

Завідувач кафедри германської філології проф. Ірина Кобякова та канд. техн. наук, доц. Олександр Кобяков взяли участь у міжнародній конференції “Humanities in the Information Society-III”, яка проходила в Батумському державному університеті ім. Шота Руставелі.

На конференції обговорювались такі важливі питання як міждисциплінарний та міжкультурний підходи, національна індивідуальність та культурне різноманіття, корпусна лінгвістика та цифрові гуманітарні науки. Науковці СумДУ представили своє дослідження на тему “Educational Discourse Analysis in Language for Specific Purposes», яке обговорювали з колегами з усього світу (України, Грузії, Японії, Італії, Великобританії, Польщі, Болгарії, Туреччини, Азербайджану).

Метою конференції було підтримка вивчення важливих наукових проблем, включаючи всесвітню глобалізацію та нові тенденції розвитку гуманітарних наук в умовах всесвітньої глобалізації та інформаційних технологій.

Олена Назаренко,
викл. кафедри германської філології