Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Шостий Інтердисциплінарний Мультикультурний Міжнародний Тренінг за участі лінгвістів СумДУ

Викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська взяла участь у шостому Інтердисциплінарному Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для учасників освітнього процесу, що здобувають ступінь доктора філософії. Тренінг відбувся з 25 по 29 листопада 2018 в місті Рогов (Польща) у рамках Програми Балтийского Университету (Baltic University Programme).

У Тренінгу взяли участь 26 представників з України, Польщі, Літви, Білорусії, Німеччини, Швеції та професори-експерти Лодзького технологічного університету (Лодзь, Польща), Варшавського університету (Варшава, Польща), Університету міста Уппсала (Уппсала, Швеція), Університету прикладних наук (Ціттау-Герліц, Німеччина), Університету Адама Міцкевича (Познань, Польща).   

Метою заходу було дати можливість науковцям з університетів-учасників Програми Балтійського Університету (в тому числі і СумДУ) зустрітися та обговорювати наукові проблеми у міжнародному, інтердисциплінарному та мультикультурному контексті. Програма тренінгу базувалась на інтердисциплінарному підході. Робота складалася з лекцій, семінарів, веркшопів, які проводились польскими науковцями та презентації власних досліджень учасників. Важливою корисною складовою тренингу були індивідуальні консультації науковців з міжнародними експертами.

Ірина Ущаповська ознайомила учасників тренінгу з напрямом власних наукових досліджень на тему «Лінгвопрагматичні аспекти мови бренду: мультимодальний підхід (на матеріалі брендів кави)».

За результатами тренінгу, учасники отримали дипломи учасників програми та виданий збірник тез наукових робіт учасників.

Наталія Таценко,
доктор філол. наук, доцент кафедри ГФ

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах