Шостий Інтердисциплінарний Мультикультурний Міжнародний Тренінг за участі лінгвістів СумДУ

Викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська взяла участь у шостому Інтердисциплінарному Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для учасників освітнього процесу, що здобувають ступінь доктора філософії. Тренінг відбувся з 25 по 29 листопада 2018 в місті Рогов (Польща) у рамках Програми Балтийского Университету (Baltic University Programme).

У Тренінгу взяли участь 26 представників з України, Польщі, Літви, Білорусії, Німеччини, Швеції та професори-експерти Лодзького технологічного університету (Лодзь, Польща), Варшавського університету (Варшава, Польща), Університету міста Уппсала (Уппсала, Швеція), Університету прикладних наук (Ціттау-Герліц, Німеччина), Університету Адама Міцкевича (Познань, Польща).

Метою заходу було дати можливість науковцям з університетів-учасників Програми Балтійського Університету (в тому числі і СумДУ) зустрітися та обговорювати наукові проблеми у міжнародному, інтердисциплінарному та мультикультурному контексті. Програма тренінгу базувалась на інтердисциплінарному підході. Робота складалася з лекцій, семінарів, веркшопів, які проводились польскими науковцями та презентації власних досліджень учасників. Важливою корисною складовою тренингу були індивідуальні консультації науковців з міжнародними експертами.

Ірина Ущаповська ознайомила учасників тренінгу з напрямом власних наукових досліджень на тему «Лінгвопрагматичні аспекти мови бренду: мультимодальний підхід (на матеріалі брендів кави)».

За результатами тренінгу, учасники отримали дипломи учасників програми та виданий збірник тез наукових робіт учасників.

Наталія Таценко,
доктор філол. наук, доцент кафедри ГФ