Школа Європейських мов стає традицією!

Вже втретє Школа Європейських мов  при перекладацькому навчально-методичному центрі “Linguostar”  шукає охочих до самовдосконалення та вивчення іноземних мов. Перша в цьому навчальному році зустріч відбулась у бібліотеці СумДУ 17 листопада.

З кожним роком бажаючих навчатися стає більше, і цього разу на вступне заняття завітали не лише школярі 8-11 класів, а й студенти коледжів м. Суми та багато дорослих, зацікавлених у вивченні іноземних мов.

Основним завданням першої зустрічі було заохочення до навчання та знайомство з майбутніми учнями. Студенти 4 курсу спеціалізації «Переклад»  Тетяна Попова, Анастасія Маяка та Мішель Аларкон провели перше заняття у веселій та невимушеній формі.

Незмінними організаторами Школи Європейських Мов стали викладач кафедри германської філології  Олена Назаренко  та старший викладач Антоніна Чепелюк .

Цього року Школа Європейських мов розширює свої кордони! Окрім англійської та німецької мов Мішель презентувала іспанську, та познайомила гостей заходу з культурою та особливостями іспаномовних країн. Студенти провели вікторину, організували віртуальну подорож Великою Британією, Німеччиною та країнами Латинської Америки, розповіли про важливість вивчення іноземних мов. Для визначення уподобань відвідувачів відносно напрямків проведення подальших занять було проведене анкетування.

Багато відвідувачів активно ставили питання, що стало показником їх зацікавленості, а деякі школярі навіть записували на наступні заняття своїх друзів, які не змогли завітати на першу зустріч! Чекаємо всіх бажаючих 1 грудня на наступне заняття, яке відбудеться у ЕТ корпусі СумДУ.

Детальний розклад занять за посиланням.