Викладач кафедри германської філології перекладає для Європейського Інвестиційного Банку

Старший викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська була запрошена Департаментом освіти міста Суми в якості перекладача на обговоренні проекту та для супроводження представників ЄІБ під час їхнього перебування у місті та огляду об’єктів.

6 листопада 2018 відбулася зустріч Міського голови Олександра Лисенко та його заступник Віри Мотречко із фахівцями групи управління та підтримки Програми розвитку муніципальної інфраструктури України, серед яких були й представники Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) Ян Вільям Льорх та Грігоріос Кралліс.

Зустріч провели з метою обговорення поточного стану проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми» та узгодження подальших кроків щодо його реалізації. Проект планують впроваджувати в 33 закладах дошкільної освіти міста.

У рамках візиту групи управління та підтримки Програми розвитку муніципальної інфраструктури України та представників Європейського Інвестиційного Банку були проведені перемовини щодо можливості виділення коштів на фінансування Проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми» в сумі 5 202 450 євро від ЄІБ.

На обговоренні були присутні всі сторони, що зацікавлені в якнайшвидшій реалізації Проекту, для подальшої роботи над деталями: доопрацьовування питання стосовно масштабу робіт, часових меж втілення Проекту в життя та підписання угоди про передачу коштів. Фінальною частиною візиту було відвідання дитячих садків для порівняння ефективності до модернізації опалювальної системи та після.

Професіоналізм перекладача уможливив проведення зустріч та обговорення Проекту.

Лариса Дегтярьова,
ст. викл. кафедри ГФ